”İstanbul Deniz Taksi” biz kimiz?

İstanbul Deniz Taksi Vip Kiralama özel bir yat kiralama firması olan Beyaz Martı Turizm Hizmetlerine bağlı bir birimdir.

İstanbul Deniz Taksi 2009 yılından beri İstanbul boğazında ve adalarda Vip Deniz Taksi ile Yolcu Transfer hizmeti vermektedir.İstanbul boğazında, Şirketlere sayısız iş adamına,sinema tiyatro yıldızlarına,Holding Genel müdürlerine, yalı sahiplerine,yurt dışından gelen misafirlere hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. İstanbul Deniz Taksi hizmeti,Boğazda toplu taşıma hizmeti olmayıp vip bir özel ulaşım biçimidir.Özel Grupları, şahıslar,şirketler,Marmara Denizi,adalarda ve İstanbul Boğazın da günün herhangi bir saatinde çağrı rezervasyon ile hızlı,güvenli ve konforlu bir hizmet sunan kişisel lüks ulaşım Şeklidir.

Deniz taksi tarifeleri belli bir ücretle açılan ; MİLTAR ile hesaplanır.Siz de konforlu ve hızlı bir deniz ulaşımı istiyorsanız ve bir iskeleden gideceğiniz farklı bir iskeleye kadar olan ,deniz taksi ücretini öğrenmek için; Fiyat Tarifemize Bakarak veya Rezervasyon Numaramızı arayarak hızlı ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

REZERVASYON TELEFON: 05423576672

Deniz Taksilerimiz de genel dezenfekte Çalışmaları haftalık yapılarak ve her gün tekrar Alkol ile dezenfekte ederek ,deniz taksi hizmeti vermekteyiz.

ataköy deniz taksi bebek deniz taksi beykoz deniz taksi beylerbeyi deniztaksi beşiktaş deniztaksi Bostancı Deniz Taksi boğaz taksi Deniz Taksi Deniz Taksiciler Deniz Taksiler Deniz Taksi servisi Deniz Taksi transfer hizmeti Deniz Taksi transferi Deniz Taksi transferleri Deniz Taksi transfer servisi Deniz Taksi İstanbul emirgan deniztaksi kabataş deniztaksi Kadıköy Deniz Taksi Kalamış Deniz Taksi kuruçeşme deniztaksi Kuruçeşme Deniz Taksi Maltepe Deniz Taksi Marinalar Pendik Deniz Taksi seataxi sietaksi vip deniz taksiler İstanbul Boğazı Deniz Taksiler İstanbuldaki Deniz Taksiler İstanbul deniz taksi İstanbul Deniz Taksiler İstanbul Marina Deniz Taksiler